3D ?

Sleek Brows

to sztuka całkowitej rekonstrukcji i tworzenia brwi od nowa.

 

Nasz nowy, rewolucyjny produkt 3D pozwala na całkowitą rekonstrukcji brwi Państwa klientów. Ponadto można stworzyć w pełnym wymiarze nowe, idealny kształt brwi, który nie może być osiągnięty przy regularnej pielęgnacji i wzroście włosków.

Rezultatem zabiegu są wodoodporne i odporne na rozmazywanie brwi, które tworzone są przez rekonstrukcje naturalnego kształtu brwi, dzięki temu możemy osiągnąć pełniejsze, grubsze i wyraziste brwi, które mają doskonały kształt i utrzymują się do 4 tygodni.

Badania doprowadziły do opracowanie dwóch całkowicie nowych koncepcji rekonstrukcji brwi w branży kosmetycznej.

Pierwsza z nich jest dla osób, które posiadają naturalne swoje brwi, ale chciałyby zmienić ich kształt i je zagęścić - możemy wtedy zastosować specjalistyczne włoski i doczepić je do naturalnych włosków. (METODA BUILDING)

Jeśli z drugiej strony, klient nie ma w ogóle brwi lub występuje ich częściowa utrata -opracowano teksturowaną farby, które można nanieść bezpośrednio na skórę klienta, na której w ogóle nie ma włosków. Metoda ta nadaje idealny kształt i lekkie zabarwienie oraz umożliwia szybszy wzrost naturalnych włosków brwi, dzięki zastosowanemu serum w produkcie. (METODA SCULPTING)

Obydwie metody są idealne dla osób które nie maja idealnych brwi, są nie zadowolone z swoich naturalnych brwi, mają uszkodzone włoski,  są po chemioterapii lub mają źle wykonany  tatuażu permanentnym.

WIĘC - NIE TRAĆ CZASU- ROZWIJAJ SIĘ ZAWODOWO....